3.Köprü Oto Lastikçi – 0536 932 78 43

Tatile ya da seyahate giderken 3. Köprü üstünde lastiğiniz patladı ya da delindi mi? Lastiğinizin havası inmiş ya da jantlarından ayrılmış halde mi? Üzülmeyin, kısa süre içerisinde hemen yanınıza gelecek uzman lastik yol yardım ekibi var! 3. Köprü lastik yol yardımı ekibi olarak bizler, kısa süre içerisinde konumunuza gelir ve hemen lastik değişiminizi yaparız. Ancak; lastiğinizin tamir edilmesi gerekiyor ise isteğiniz üzere lastiğinizi tamir etmek adına istasyonumuza aracınızı götürebilir ve kısa süre içerisinde tamiratınızı da gerçekleştiririz.

Ne olursa olsun, İstanbul trafiğini sıkıştırmayacak çözümler üreten ekibimiz, yol kenarında kısa sürede işlemlerinizi yapar ve aracınızı size teslim eder. Profesyonel kadrosu ile 3. Köprü olmak üzere İstanbul’un tüm noktalarında sizlere hizmet veren 3.köprü lastik yol yardımı ekibimiz size hizmet vermek için hazır olda beklemektedir.

Lastiğiniz Mi Patladı, Hemen Bizi Arayın Gelelim Değiştirelim!

Lastik patlaması; herkes için elbette korkutucu bir deneyim. Bir anda patlayan lastikler, kazaya sebebiyet verebilmektedir. Bu tür olayların yaşanmaması için lastik bakımlarının sık sık yaptırılması gerekmekledir ancak ne yazık ki bazen kontrollerini yaptırsanız dahi istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Seyir halinde iken lastik patlaması; özellikle kadınları oldukça korkutmaktadır. Stepne yani lastik değişimi konusunda pek bilgi sahibi olmayan kıymetli kadınlarımız, trafikte çaresiz kalabilmektedir. Bizleri var eden tüm kadınlarımızın trafikte bu tür problemleri yaşaması halinde 3. Köprü oto lastik ekibi olarak önceliğimizi kadınlarımıza vermekteyiz. 3. Köprü ve civarında lastikleriyle ilgili problem yaşayan tüm kadınlara hızlı bir şekilde hizmet veren firmamız, uygun fiyat garantisi ile de tüm müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. 

3.köprü oto lastik ekibimize “acil durum” çağrısı bıraktığınız andan itibaren size en yakın ekip belirlenir ve bulunduğunuz konuma yönlendirilir. Hızlı bir şekilde sizin yanınıza gelen ekibimiz; problemi yerinde keşfeder ve yapılacaklar hakkında sizi bilgilendirir. Bu bilgilendirme ışığında ve verdiğiniz onay sonrasında gerekli işlemler eksiksiz bir şekilde yapılır ve size teslim edilir. Siz de kısa sürede hemen 3. Köprü oto lastik ekibimizi arayın, gelip lastiğinizle ilgili probleminizi çözelim!

Beykoz ilçesi ve Sarıyer ilçelerini birleştiren 3.köprüde lastikçi arayışınız olduğunda hemen bizlere ulaşınız

0536 932 78 43