Acil Lastikçi, Bölgeler

Pendik Oto Lastikçi Tamiri – 0536 932 78 43

Tatile yâda işe gitmek üzere tüm hazırlığınızı yaptınız ve sürücü koltuğunuza oturdunuz. Aracınızda büyük bir keyifle gideceğiniz yere giderken bir anda arabanız sağa sola gitmeye başladı ve garip sesler gelmeye başladı. O da ne?! Lastiğiniz patlamış! Ancak, endişelenmeye hiç gerek yok, emin olun! Pendik oto lastik tamircisi olarak bizler 7/24 saat daima yanınızda olan bir firmayız! Sizler patlayan lastik tamiri için bizleri arayabilir ve kısa sürede profesyonel ekibimizle birlikte patlayan lastiğinizden kurtularak yeni lastiğinizle yola çıkmanın keyfini yaşayabilirsiniz! Zira, patlayan lastik tamirini yapmak bizim için neredeyse birkaç dakika!

Pendik Oto Lastik Değişimi Firmamız Lastik Değiştirme İşlemini Nasıl Yapıyor?

  1. Pendik oto lastik tamircisi ekiplerimiz sizin belirttiğiniz konuma gelerek mutlak suretle ilk olarak yol güvenliğini sağlıyor ve daha sonra lastiğinizle ilgilenmeye başlıyorlar.
  • Lastiğinizdeki problemi tespit eden ekiplerimiz eğer ki lastiğinizin değişmesi gerekiyor ise size bildiriyorlar. Örneğin; lastik hava kaçırıyor yada patlamış ise deliğin belirlenmesinden sonra içerisinde yabancı madde olup olmadığının kontrolü yapılarak size bilgi veriyor ve işlemlere başlıyorlar.
  • Şambrelli lastikler söz konusu ise tekerlek sökülür ve şambrel çıkarılır, eğer ki şambrelde yabancı madde söz konusu ise bu alan temizlenir ve yama işlemine geçilir.
  • Lastik içinin dikkatlice kontrol edilmesinden sonra patlamaya sebep olan yabancı maddenin temizliği yapılır.
  • Lastik eğerse dubleks lastik ise, delinen bölge yada alan mutlaka traşlanır ve sızdırmazlık katmanıyla birlikte törpüleme işlemine alınır.
  • Pendik oto lastik tamircisi ekiplerimiz tarafından temizlenmiş olan deliğe, mantar yama ismi verilen dubleks lastik yaması yapıştırılarak işlem bitirilir.
  • Son aşama olarak da lastikler basınçlı hava aktarılarak denenir ve anahtar teslim olarak aracınız ve lastikleriniz size teslim edilir.

Esenyalı, Kavakpınar, Yenişehir ve Kaynarca Oto Lastik Tamircisi İçin Pendik Oto Lastik Değişimi Firmamızı Aramaktan Çekinmeyin!

Pendik oto lastik değişimi alanında uzun yıllardır hizmet veren firmamız, başta Esenyalı olmak üzere Kavakpınar mahallesi oto lastik, Yenişehir oto lastik, Kaynarca oto lastik gibi ilçelerde oto lastik değişimi hizmeti vermektedir. Sizlerde Pendik ve civar bölgelerde lastiğinizle bir başınıza kaldıysanız mutlaka bizi arayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.